Creative Marketeer (32-40 uur)

De functie

Ben jij die marketing tijger met creatieve skills die nog ijs aan een Eskimo verkoopt? Gaat jouw hart sneller kloppen van het maken van productfoto’s, het bewerken van campagne beelden en draai jij je hand ook zeker niet om voor het opstellen van een nieuwsbrief? Topbrands is voor het marketingteam opzoek naar een marketeer met grafische skills. Een sociaal en communicatief sterk persoon die elke opdracht aangrijpt om daar het beste uit te halen.

Wat ga je doen?

 • Jij houdt je bezig met de look en feel van de merken binnen Brand & Private Label;
 • Je staat vooraan de rij als het gaat om het maken van commerciële product fotografie;
 • Interne communicatie maak jij het favoriete onderdeel in iedereens mailbox;
 • Sales kan altijd op jou rekenen, en je loopt makkelijk langs als er snel geschakeld moet worden in verkooppresentaties of marketingmateriaal;
 • Meedenken en het ontwikkelen van beurs stands/inrichting. 

Ben jij onze nieuwe collega?

Voor ons team zijn wij opzoek naar een talent die graag in deze job wil groeien. De basis heb je al, maar wilt je graag nog verder ontwikkelen. Je hebt allround grafische skills, een oneindige creatieve geest en het liefst ook nog wat ervaring met fotografie. Je kan hard werken, maar bent ook sociaal vaardig. Bedenk jij alvast de dijenkletser voor de maandag morgen? 

Wat wij verder nog belangrijk vinden:

 • Je hebt een afgeronde Marketing/Communicatie/Advertising/Design HBO opleiding en beheerst alle Adobe pakketten;
 • Je hebt 1-3 jaar relevante werkervaring;
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
 • Je woont binnen 45 minuten reisafstand van Oud-Beijerland.

Wat bieden wij?

 • Een uitdagende functie in een dynamische, internationale omgeving met een informele werksfeer;
 • Goede arbeidsvoorwaarden waaronder een passend salaris, 25 vakantiedagen met mogelijkheid tot bijkopen van 10 vakantiedagen, reiskostenvergoeding en een pensioenregeling waarbij de werkgever 2/3 van de premie zal betalen;
 • Je krijgt de mogelijkheid om te investeren in jouw ontwikkeling door middel van het volgen van opleidingen en/of cursussen; 
 • Flexibele werktijden en mogelijkheid tot thuiswerken;
 • Het betreft een functie van 32-40 uur per week.

Wil jij ons team komen versterken?

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Claudia de Bel, Teamleider Marketing & Communicatie, te bereiken via 0186 – 577 188 of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Ben jij enthousiast geworden van deze functie? Mail dan je CV met een korte motivatie naar HR | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.