Junior inkoper

Als (junior) inkoper zorg jij samen met de collega’s van de afdeling Brand- en Private label voor de inkoop en ontwikkeling van ons eigen merken assortiment en de non branded artikelen van onze key-klanten. Als inkoper is het belangrijk dat je een goede relatie opbouwt met onze (internationale) leveranciers en deze ook regelmatig bezoekt. Daarnaast zoek je ook nieuwe leveranciers voor nieuw assortiment maar ook voor ons bestaande assortiment. Het is van groot belang dat de relatie met onze leveranciers top is, een correcte levering is het succes van ons team.

Overige taken:

 • Je onderhandeld over prijsafspraken en leveringscondities;
 • Je zorgt voor een gestroomlijnd proces van inkoop tot levering;
 • Je schakelt met de organisatie om te bepalen welke artikelen gewenst zijn en je zorgt dat je deze voor de juiste prijs kunt kopen;
 • Bezoeken inkoop beurzen;
 • Samen met jouw collega’s zorg je voor de juiste hoeveelheid voorraad per artikel (voorraad beheer).

Ben jij onze nieuwe collega?

Gedrevenheid en passie voor deze functie zijn een must. Daarnaast is een commerciële blik ook erg belangrijk, je moet immers weten wat de producten op de markt kosten. Je begint in deze functie administratief (tijdens het zwangerschapsverlof van één van onze collega’s), daarna zal je meelopen in de ontwikkeling van onze producten zodat je het product meer inhoudelijk leert kennen maar ook alles wat bij de inkoop komt kijken op het gebied van wet- en regelgeving. Beurzen bezoeken we vaak gezamenlijk, maar in de toekomst zal je deze ook weleens alleen bezoeken.

Wat wij verder nog belangrijk vinden:

 • Je hebt minimaal een afgeronde commerciële hbo-opleiding;
 • Enige ervaring binnen de FMCG-branche is een pré;
 • Onderhandelen, overtuigen en ondernemerschap zijn competenties die jij beheerst;
 • Je bent woonachtig binnen een redelijke afstand van Oud-Beijerland (maximaal 60 minuten reistijd).

Aanbod

Wij bieden een uitdagende functie in een dynamische en enerverende omgeving waar een goede werksfeer heerst onder de 120 collega’s. Daarnaast bieden wij goede arbeidsvoorwaarden en zijn er diverse mogelijkheden om te investeren in jouw ontwikkeling door middel van het volgen van opleidingen en/of cursussen. Het betreft een fulltime functie (40 uur).

Wil jij ons team komen versterken?

Voor meer informatie over deze uitdagende functie kun je contact opnemen met de afdeling HR via This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. of via 0186-577188

Interesse in deze mooie baan? Mail je gemotiveerde sollicitatie met cv en foto naar Topbrands Europe B.V. | T.a.v. Ymke Verkamman | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (vermeld bij het onderwerp ‘Vacature Junior inkoper’). Of vul onderstaand formulier in!

Een assessment kan onderdeel van de selectieprocedure zijn.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Apply for job

Interested in this job opportunity?

Fill in the form below!

 • Allowed formats: (doc,docx,pdf)

 • Please make sure all required fields are filled out correctly!